Igen, a Judit este mindig ivott alkoholmentes sört. Hogy legyen tej:):) Az is izgi volt, de azt mondják ezt a sörfesztivált nagyon élvezte, a sok ember, a zene, meg a literes söröskrigli....teljesen elszórakoztat egy hét és félhónapost:):) Majd karácsonykor megdögönyözzük:):)
Jajj, micsoda tündér kis pofa! Meg kell zabálni! :))) Jól látom, hogy rácuppant a söröskriglire? :D
VálaszTörlésIgen, a Judit este mindig ivott alkoholmentes sört. Hogy legyen tej:):) Az is izgi volt, de azt mondják ezt a sörfesztivált nagyon élvezte, a sok ember, a zene, meg a literes söröskrigli....teljesen elszórakoztat egy hét és félhónapost:):)
VálaszTörlésMajd karácsonykor megdögönyözzük:):)
Istenem de édes :)
VálaszTörlésNagyon aranyos és zabálni való:)
VálaszTörlésAkércsak Bogi...ő is ráveti magát a söröskriglire. :) Nagyon édes tündéri babóca. :):)
VálaszTörlés